Translate

21 Aralık 2014 Pazar

Rimmel London Wake Me Up Fondöten
Merhaba! 
 Günün incelemesi, Rimmel London Wake Me Up Fondöten..30 ml'lik şık bir cam içinde, 
  15 spf güneşten korunma faktörü olan bir ürün.  Haydi inceleyelim!

15 Aralık 2014 Pazartesi

Mim - Burcunun Özelliğini Taşıyor Musun?

Kova Kadını
" Beni mimleyen Esra'ya teşekkür ederim.. "


Flormar Pin-Up Smooth'n Krem Allık


 Günaydın!

  Bu haftanın konusu, Pin-up serisinden en çok beğeniyi alan Flormar Krem Allık.. Flormar markası yenilikçi atılımlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan bir marka artık. Ve bu yeniliklerinden birisi olan köpük allığını inceledim. Nasıl bir ürün, hemen bakalım..
8 Aralık 2014 Pazartesi

Golden Rose Velvet Mat Rujlar - Velvet Matte Lipstick

Günaydın!
Kış mevsimi sürecinde olduğumuz bir gerçek. Bu nedenle göz makyajında olduğu gibi dudaklarda da koyu tonlara geri dönüş vakti.. Bugün size kullanmayı sevdiğim ve oldukça memnun kaldığım Golden Rose Mat rujlarının incelemesini yazdım.


1 Aralık 2014 Pazartesi

Artnet Professional Line Far Fırçası - Yorumum

Merhaba Bayanlar!

Makyaj alanında bir tık daha profesyonelliğe adım atalım, daha güzel işler çıkaralım diye düşünüp duruyoruz. Hal böyleyken elimizdeki makyaj ürünlerini yenilerken bir de bu ürünleri daha verimli kullanabilecek olduğumuz makyaj fırçalarına yöneliyoruz. Tabii bu fırçaların fiyatları (kalite oranında) almış başını gidiyor diye düşünüyoruz. Kim bir fırçaya 100 lira vermek ister ki dediğiniz olmuştur. Ama güzel işler çıkararak aldığı parayı sonuna kadar hakkediyor dediğimiz de olmuştur. Aslında bu tamamen kandırmaca! Neden mi?" Pahalıysa kalitelidir canıııım" anlayışından ileri geliyor. Ah tabii ben de  M.a.c 'ten  Sigma'dan fırça (setlerini bile) almak isterdim. Maalesef, şartlar elvermiyor ve daha uygun fiyatlı ve  işlevli fırçalara yöneliyorum.

Bu uzun girizgahtan sonra size bahsetmek istediğim aslın konuya gelelim. Hem uygun hem de işlevli bir far fırçasına sahip olmak ister miydiniz? Öyleyse sizi şöyle alayım  :)Artnet Professinonal Line Far Fırçası

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...