Translate

9 Kasım 2014 Pazar

Note Cosmetics Luminous Satin Tekli Farlar 9 - 10 Numara

Kısa zamanda büyük yankı uyandıran Note Cosmetics ürünlerini duymayan kalmamıştır. Bazı kozmetik blog yazarlarına dağıtılan ürünlerden, kullanım sonrası ürün yorumlarımdan az çok bir şeyler de öğrendik tabii olarak. Bir farklılık yaratarak, tanıtım yüzü olarak Nihat Odabaşı'nın yer aldığı bu markaya büyük bir merakım vardı ve denemek istedim. Bunun için Luminous Silk tekli farlarından 09 numara ve 10 numarasını almış bulundum. Hali hazırda göz grubu ürünlerinde Kasım ayı süresince devam eden %30 indirimi de göz önünde bulundurursak denemek için büyük fırsat dedim ve ürünlere yakından bakalım.. Nasıllar acaba? :)


10 ve 09 numaralı Note Tekli Farlar


İki renk de mor renginin farklı tonları. Bu sıralar mor ve mor tonlarına takmış vaziyetteyim. Sebebini henüz bilmemekle beraber nedense bundan memnunum :D


Fotoğraflama işini yaparken mazur görün, güneş olmadığı için pencere önünde çekmek durumunda kaldım. Elimden en fazla bu kadarı geldi :(Farların tende duruşları ise tamamıyla bu şekilde. Satin, yumuşak bir yapıya sahipler. Oldukça uygun fiyatta olduklarını düşünce de denemenizi tavsiye ederim. Ben çoook beğendim. Dörtlü farlarını da deneme şansım oldu, onlar da harika.. Ayrıca allıkların yapısı da epey yumuşak ve renk tonları da güzeldi. Umarım beğenmişsiniz..
Bu arada menşe olarak İtalya görünüyor. Bana yeni bir Türk markası olduğunu düşündürten neydi acaba :))

Hoşça Kalın :) 4 yorum :

 1. Henüz deneme fırsatı bulamadım renkleri çok hoş görünüyor yakın zamanda alacağım:)
  Blogunu takibe aldım ben de bloguma beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denemeni tavsiye ederim, harikalar!
   Teşekkür ederim, hemen geliyorum :)

   Sil
 2. Yeni blogunun hayırlı olsun. Farların ikisine müthiş. Bana da beklerim.
  http://birguzellikhikayesi.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Tabii, uğramamak olmaz :))

   Sil

Bu konudaki fikrini merak ediyorum..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...