Translate

19 Temmuz 2016 Salı

Nascita Professional Series Allık Pudra Fırçası


Bilindiği üzere kozmetik dünyasında makyaj fırçaları büyük bir ilgi görüyor ve fiyatları da gün geçtikçe artıyor. Ve Doğuş Kozmetik firmasının çıkarmış olduğu yepyeni fırçaları da görmüş olmalısınız. Ben de bir süredir denemekte olduğum   Professional Series Allık Pudra Fırçasının yazısını yazmaya karar verdim.
Öncellikle bahsetmeliyim ki ürün hiç de ucuz ve sıradan bir görüntüye sahip değil. Metal  ve bakır karışımına benzeyen kısmı ise oldukça sağlam ve ürünü daha kaliteli gösteriyor.Sap kısmının siyah olması oldukça şık dururken likit ürünlerin lekesini gösterme durumu olabilir. Bu açıdan kötü. Lakin toz ve sıkıştırılmış ürünleri uygulamak için yeterli uzunlukta olması fırçanın tutuşunu rahat kılıyor.


Hafif dar açıyla gelen kıl yapısı toz ve pudralı ürünleri uygulamada oldukça başarılı ve RT'nin allık fırçasını bir köşeye attım diyebilirim.  Ve kıl yapısı oldukça yumuşak ve sürekli fırçası kullanma eğiliminde oluyorsunuz. O kadar yıkamama rağmen tek kıl dökülmesi dahi yaşamadım. Ürünleri eşit dağıtmada oldukça başarılı. Bir şans vermelisiniz bence.


Ayrıca indirim zamanında 12 liraya aldığımı da söylemeden edemeyeceğim. Diğer fırçalarını da indirimde bulursam deneyeceğim.

Hoşça Kalın Hanımlar..

5 yorum :

 1. bunu almadım ama diğer aldıklarım fena değil benim de oldukça beğendim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Farklı şekilde olan allık fırçasını denemeyi düşünüyorum ben de . :)

   Sil
 2. baak baak baaak son yazımaaa :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba blogunuzu deep'in yazısında keşfettim hemen geldim, takipteyim bende beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel canım güle güle kullan. Fiyatı da iyi.
  Sahi 300- 500 tl ye fırça var ya. Azcık manyakça geliyo bana :)

  YanıtlaSil

Bu konudaki fikrini merak ediyorum..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...